Hydrofilowy olej Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Olej doskonale usuwa makijaż i codzienne zabrudzenia, nadmiar sebum i martwe komórki, głęboko oczyszcza pory. W tym przypadku narzędzie nie powoduje reakcji alergicznych, ze względu na swój naturalny skład, ma działanie odmładzające i lecznicze. BB-krem, krem SS, kushony i inne fundamenty, a także kosmetyki dekoracyjne, nawet najbardziej trwałe-wszystko to łatwo zmywa się ze skóry hydrofilowym olejem z Elizavecca.

Opis

W celu usunięcia środków ochrony przeciwsłonecznej, BB i kremów SS, kushonów i innych fundamentów, a także szczególnie trwałych kosmetyków dekoracyjnych, często zwykłe środki nie są odpowiednie i konieczne jest użycie specjalnych. Jednym z nich jest ten hydrofilowy olej.

Produkt zawiera 90% naturalnego oleju z oliwek, który jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Szybko się wchłania i nie zatyka porów. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy i witaminy E pomaga spowolnić proces starzenia, a także działa odmładzająco na skórę, przyspieszając regenerację komórek i neutralizując agresywne działanie promieniowania UV, ciepła, mrozu, toksyn gazowanych miast.

Oliwa z oliwek doskonale odżywia i nawilża skórę, ma działanie dezynfekujące i gojące rany, co pomaga rozwiązać problemy suchej i stan zapalny skóry, eliminuje łuszczenie. Brak reakcji alergicznych pozwala na stosowanie go również w pielęgnacji skóry wrażliwej. Dla skóry dojrzałej olej jest również niezbędny, nie tylko zapobiega powstawaniu zmarszczek na skórze, ale także znacznie wygładza już istniejące zmarszczki.

Przy regularnym stosowaniu hydrofilowego oleju na bazie oliwek skóra będzie nie tylko czysta, ale dłużej pozostanie młoda, gładka i aksamitna. W składzie oleju nie ma sztucznych barwników i sztucznych aromatów, a także agresywnych składników, które mogą zaszkodzić skórze.

Zastosowanie: na suchą skórę twarzy suchymi rękami nałóż hydrofilowy olej, w tym okolice oczu i ust, masuj. Następnie zwilż ręce wodą i masuj jeszcze trochę. Następnie spłucz resztki produktu obficie wodą. Po użyciu hydrofilowego oleju, procedura oczyszczania skóry twarzy jest zakończona za pomocą pianki do mycia twarzy lub żelu.

Post Author: webadmin