Dopasowana sukienka midi z nadrukiem tie dye i szalikiem

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

„Ta sukienka jest idealna na wieczorne wyjście: uzupełnij ją eleganckimi butami na obcasie kitten heel, aktualnymi dużymi kolczykami i torbą w jednym z odcieni nadruku. Na spacer noś go z modnymi Kozakami i obszerną skórzaną kurtką”.

W sezonie wiosenno-letnim u szczytu popularności sukienki w stylu 70 – x z kołnierzami-szalikami, które można zawiązać kobiecą kokardką: takie opcje na pokazach SS’20 zaprezentowali projektanci Christian Dior, Balenciaga i Valentino. Model dopasowanego kroju z gumką na pasku tworzy idealną sylwetkę klepsydry. Długość Midi otwiera eleganckie kostki. Nadruk tie dye w pastelowych odcieniach sprawia, że obraz jest delikatny i romantyczny.

Szczegół:

  • Drukuj tie dye – trend SS ‚ 20 według Vogue;
  • Kołnierz-łuk-element w stylu lat 70-tych;
  • Cut z gumką w pasie podkreśla talii;
  • Długość Midi akcentuje smukłe kostki;
  • V-Neck Powrót lekko otwarte powrót;
  • 100% Terylene jest odporny na zgniatanie i zużycie materiału.

Post Author: webadmin