Dopasowana sukienka midi z odkrytymi plecami i rozcięciem na spódnicy

Materiał:

Tkanina z wiskozy jest wygodna i przyjemna w noszeniu, dobrze „oddycha” – jej włókna mają 100% naturalny skład, więc ubrania z wiskozy nie powodują alergii. Tkanina wiskozowa jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Dzięki dodaniu do wiskozy innych materiałów (poliester, terylen) tkanina lepiej zachowuje kształt, nie rozciąga się i dobrze toleruje pranie w pralce. Wiskoza jest przyjazna dla środowiska, ponieważ jej utylizacja nie stanowi zagrożenia dla środowiska.

Skład: 100% wiskoza

Zalecenia dotyczące opieki:

Zalecamy pranie odzieży z wiskozy oddzielnie od innych tkanin w delikatnym trybie, nie wyższej niż 30сs. produkty z wiskozy lepiej suszyć po uprzednim wyprostowaniu wszystkich fałd. Prasować rzeczy lepiej na lewą stronę w trybie „jedwab”.

Opis:

„Ta sukienka jest uniwersalna: na specjalną okazję nosić ją z modnymi zwierzęcymi botkami i dużymi kolczykami, a w stroju biznesowym ukryć otwarte plecy pod kurtką w „męskim” stylu i wybrać zwięzłe buty z szerokim stabilnym obcasem.”

Dopasowany styl, uniwersalna Długość Midi, klasyczny okrągły dekolt-tak powinna wyglądać idealna czarna sukienka nowoczesnej dziewczyny. Ten model nie tylko pasuje do wszystkich typów figur, ale także doskonale uzupełnia obrazy w dowolnym stylu i kolorach. Głęboki dekolt z tyłu i wysoki krój na spódnicy dodają modelowi uwodzicielskich akcentów.

Szczegół

  • Własna produkcja TOPTOP STUDIO;
  • Uniwersalny Czarny kolor;
  • Dopasowany krój i długość midi pasują do każdej figury;
  • Otwarte plecy-uwodzicielski akcent obrazu;
  • Rozcięcie na spódnicy elegancko otwiera nogi.

Post Author: webadmin