Modna biała koszula z raglanowymi rękawami

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Aby spotkać się z przyjaciółmi w kawiarni, powtórz jedną z ulicznych łuków Haley Bieber. Uzupełnij sukienkę paskiem tekstylnym, który podkreśli talię i sandały na platformie i wysokim obcasie. Okulary lotnicze i torba z uchwytem akcentującym bezproblemowo dopełnią wizerunek.

Redaktorzy Buro 24/7 włączyli białe sukienki-koszule do listy głównych trendów sezonu – na pokazach SS ‚ 20 pojawiły się w kolekcjach Valentino, Nina Ricci i Jil Sander. Model TOPTOP STUDIO jest uzupełniony raglanowymi rękawami z ściągaczami na mankietach, kołnierzykiem, małym rozcięciem na rąbku i listwą z guzikami, które regulują Głębokość dekoltu.

Szczegół:

  • Własna produkcja TOPTOP STUDIO;
  • Biała koszula – trend sezonu SS ‚ 20 według Buro 24/7;
  • Obszerne rękawy raglanowe;
  • Loose Fit Pasuje do każdej figury;
  • Mały krój na rąbku zapewnia komfort podczas chodzenia;
  • Przyciski na pasku dostosowują głębokość wycięcia;
  • Paski na mankietach.

W składzie: 100% Terylene-trwały, odporny na zgniatanie materiał, który doskonale zachowuje kształt i kolor.

Post Author: webadmin